Fotele na zamówienie

  • Wielu z nas ma w domu stare fotele, z którymi ciężko nam się rozstać:) Niektórzy mają je po dziadkach, inni odnaleźli na strychach, a jeszcze inni kupili na pchlim targu. Jeśli masz taki fotel, ale nie wiesz, co z nim zrobić, jak go odnowić i nie masz na niego żadnego pomysłu napisz do nas.
  • Prześlij nam jego zdjęcie, wymiary i interesującą Cię kolorystykę. Zrobimy projekt Twojego nowego fotela, narysujemy go i poszukamy odpowiednich materiałów. W ciągu tygodnia otrzymasz dwie propozycje z rysunkami, zdjęciami materiałów oraz wyceną prac restauracyjnych. Koszt takiego projektu to 129 zł. Kwota ta jest wliczana na poczet dalszego zamówienia. Poniżej prezentujemy przykładowe projekty indywidualne przesłane Klientom.
  • Po akceptacji projektu należy fotel przesłać do nas. Po obejrzeniu go na „żywo” i ocenie jego faktycznego stanu przesyłamy ostateczny kosztorys prac restauracyjnych. Po zaakceptowaniu ceny należy przesłać 30% zaliczki. Po przesłaniu zaliczki w przeciągu kilku tygodni otrzymasz swój nowy fotel. Dostawa jest zawsze ustalana indywidualnie. Reszta płatności następuje w momencie przesłania fotela do Klienta.
  • Terminy realizacji zależą od dostępności wybranych materiałów. Średni czas realizacji to od 2 do 6 tygodni od momentu dostarczenia mebla do nas.
  • Jeśli potrzebujesz wymarzonego fotela w konkretnym kolorze, potrzebujesz czegoś nietypowego a nie możesz znaleźć. Wszyscy Ci mówią, że jest to nie możliwe. Napisz do nas, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiedni fotel, zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie, doradzimy i pomożemy odpowiednio dobrać kolory i faktury. Zajmiemy się tym, aby wyglądał tak jak go sobie wymarzyłeś.